wtorek, 23 października 2012

Laptop dla dziecka

Jeżeli nasze dziecko marzy o komputerze to warto jest zastanowić się nad spełnieniem takiego marzenia. W dzisiejszych czasach umiejętność obsługi komputera to podstawa. Pozostaje pytanie co wybrać komputer stacjonarny czy może laptop? Jeżeli mamy do czynienia z bardzo małym dzieckiem, z takim które dopiero uczy się obsługi  to lepszym rozwiązaniem jest zakup jednostki stacjonarnej, dziecko będzie miało duży ekran, osobną klawiaturę i myszkę.


Jeśli natomiast nasza pociecha woli komputery przenośne, to także mamy bardzo duży wybór. Dzieci siedząc przy komputerze przeważnie grają w gry lub rozmawiają z przyjaciółmi, dlatego laptopy powinny mieć sporą matrycę i bardzo dobrą kartę graficzną, internet to także podstawa więc  karta wi fi, bluetooth lub wbudowany modem to podstawa.

Poza tym laptopy powinny mieć solidną obudowę oraz duży dysk twardy, warto pamiętać, że laptopy służą nie tylko do zabawy, ale także do nauki, więc możemy dodatkowo zakpić pogramy służące do nauki języków obcych lub gry edukacyjne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz