wtorek, 9 października 2012

Nowoczesne laptopy

Nowoczesny sprzęt elektroniczny jest bardzo zadziwiający, jeszcze kilkanaście lat temu nie potrafiliśmy sobie wyobrazić że telefon komórkowy będzie niewiarygodnie płaski i z dotykowym ekranem, dziś to już standard. To samo dotyczy komputerów stacjonarnych i notebooków. Niemalże w każdym miesiącu na rynek wchodzą nowe zaskakujące egzemplarze.


Dawniej laptopy służyły jedynie do pracy, a ich głównym zadaniem było przechowywanie danych, dziś taki przenośny komputer to prawdziwe centrum rozrywki. Nie dość, że laptopy są bardzo dobrze wyposażone, bowiem mają bardzo silnie dwu lub kilku rdzeniowe procesory, dużą pojemność oraz wydajną kartę graficzną to jeszcze to wszystko umieszczone jest w ekskluzywnej obudowie.

http://digitalpc.pl/system-operacyjny/windows-8-1/


Nowoczesne laptopy są ultra cienkie, błyszczące, ale mogą być także pokryte skórą lub mogą mieć stalowe elementy. Ich funkcjonalność również jest bardzo duża, jeżeli kupimy sobie laptopy z obracanym lub z dotykowym ekranem to będziemy mogli z powodzeniem oglądać na nich filmy i słuchać muzyki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz